Boek
Nederlands

Het recept van dromen

Farina Eden (auteur), Ed van Eeden (vertaler)
Het eerste deel in de meeslepende familiesaga rondom de vrouwen van de zeepmakerij, voor lezers van Corinna Bomann en Anne Jacobs.

Het jaar is 1865. Hanna maakt in de zeepziederij van haar vader al op jonge leeftijd kennis met de kneepjes van het zeep maken. Ze heeft talent en frisse ideeën, maar die worden door haar vader weggelachen. Als vrouw maakt ze geen enkele kans om serieus geno
Titel
Het recept van dromen
Auteur
Farina Eden 1977-
Vertaler
Ed van Eeden
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Duits
Oorspr. titel
Die Rezeptur der Träume
Uitgever
Amsterdam: HarperCollins, 2022
383 p.
ISBN
9789402710465 (paperback)